Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny wypadek w Chełmie. Kierowca nie żyje, dzieci w szpitalu

Utworzony przez ja wiem..., 28 listopada 2012 r. o 14:37 Powrót do artykułu
jola2 napisał:
Warto wiedzieć też,że o zmarłym mówimy dobrze lub wcale.To ludzki dramat i żadne komentarze niczego nie zmienią.Dobrze gdyby inni wyciągnęli właściwe wnioski dla siebie.Ludzie z epilepsją są zdolni do pracy,ale nie każdej.Wszyscy chcemy normalnie żyć,ale czy za taką cenę...? Co do wpisu joli to nie popisała się.
O WIDZE ZE POJAWILA SIE JOLA 2 TYLKO MAM WRAZENIE ZE TO TA SAMA JOLA I ZMIENILA SWOJE STANOWISKO JAK KAMELEON I UWAZAM ZE JESTES MARNYM CZLOWIEKIEM LUDZIE NIE SA GLUPI I UMIEJA CZYTAC MIEDZY WIERSZAMI I NIE ZYCZE CI ZEBYS KIEDYS SIE SPODKALA Z CZYMS TAKIM JEZELI MASZ DZIECI TO NIE WIESZ CO NAPRAWDE WAS CZEKA I CZY KIEDYS NIE ZNADZIESZ SIE W TAKIEJ SAMEJ SYTUACJI JAK RODZINA ZMARLEGO I WIELE INNYCH RODZI UWAZAM NDAL ZE JESTES MARNA ISTOTKA I TROCHE NIEDOUCZONA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
O WIDZE ZE POJAWILA SIE JOLA 2 TYLKO MAM WRAZENIE ZE TO TA SAMA JOLA I ZMIENILA SWOJE STANOWISKO JAK KAMELEON I UWAZAM ZE JESTES MARNYM CZLOWIEKIEM LUDZIE NIE SA GLUPI I UMIEJA CZYTAC MIEDZY WIERSZAMI I NIE ZYCZE CI ZEBYS KIEDYS SIE SPODKALA Z CZYMS TAKIM JEZELI MASZ DZIECI TO NIE WIESZ CO NAPRAWDE WAS CZEKA I CZY KIEDYS NIE ZNADZIESZ SIE W TAKIEJ SAMEJ SYTUACJI JAK RODZINA ZMARLEGO I WIELE INNYCH RODZI UWAZAM NDAL ZE JESTES MARNA ISTOTKA I TROCHE NIEDOUCZONA
Marnymi istotami na tym świecie jesteśmy wszyscy.Rzeczywiście tak już jest,że są madrzy i głupsi.Ja w swej skromności do najmądrzejszych nie pretenduję wcale,ale powiadają iż głupich nie sieją,a sami się rodzą..Z czytaniem między wierszami nie najlepiej u Ciebie.Tak mam rodzinę i nie życzę by komukolwiek przyszło przeżywać podobną tragedię.A tak w ogóle to nie wrzeszcz tak do mnie-choć bojaźliwa to racze jnie jestem i wcale się Ciebie nie boję. Marna prowokacja....No cóż powiem trochę brzydko...-czy to jednemu psu Burek na imię.Jednym słowem PUDŁO.Jest mi tylko trochę przykro,ale....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyrazy wspolczucia dla bliskich i znajomych ---trzymajcie się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prosze o kontakt poszkodowanych poszkodowanych pomoge w kwestii finansowej 791-31-32-33
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Malutka napisał:
tak był chory ale mimo chproby starał sie zyc normalnie jak my wszyscy . teraz droga jolu najlepiej oskarżac kierowce no i rodzine askad wiesz ile osob jezdzi z taka choroba albo iz gorsza . no ale ..........skoro go znałas to po co piszesz te brednie? ulzyło ci ? rodzina pograzona w smutku załobie a tu jakis pacan pisze głupoty
Ja oskarżam rodzinę ? Proszę uważnie czytać, a nie zmyślać. '' jakis pacan pisze głupoty " To pani słowa i tym pani udowodniła, że tym p... jest pani a nie ja bo to pani kłamie. Skoro pani taka mądra to kto pani zdaniem jest winny? Od kiedy prawda to głupota?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O WIDZE ZE POJAWILA SIE JOLA 2 TYLKO MAM WRAZENIE ZE TO TA SAMA JOLA I ZMIENILA SWOJE STANOWISKO JAK KAMELEON I UWAZAM ZE JESTES MARNYM CZLOWIEKIEM LUDZIE NIE SA GLUPI I UMIEJA CZYTAC MIEDZY WIERSZAMI I NIE ZYCZE CI ZEBYS KIEDYS SIE SPODKALA Z CZYMS TAKIM JEZELI MASZ DZIECI TO NIE WIESZ CO NAPRAWDE WAS CZEKA I CZY KIEDYS NIE ZNADZIESZ SIE W TAKIEJ SAMEJ SYTUACJI JAK RODZINA ZMARLEGO I WIELE INNYCH RODZI UWAZAM NDAL ZE JESTES MARNA ISTOTKA I TROCHE NIEDOUCZONA Nikogo nie uważam za głupiego i nie piszę między wierszami tylko dosłownie..- skąd taki pomysł? Nie napiszę o panu takich brzydkich słów bo nie zniżam się do ludzi tego pokroju. Skoro pan taki przemądrzały to kto pana zdaniem zawinił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
felczer napisał:
Chodzi o padaczkę alkoholową (epilepsja alkoholo). Od lat tłumaczę baranom żę jak masz padaczkę alkoholową możesz prowadzić tylko kozę do wozu a nie samochód. Dobrze że ten baran sam się tylko zabił - a co by było jak by wjechał w przystanek lub na chodnik dla pieszych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
felczer jestes frajer nie znasz chlopaka ani rodziny,więc ch...j ci w d...pę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jola napisał:
A ja tam uważam, że to wina tylko kierowcy. Wiedział, że ma częste ataki więc nie powinien siadać za kierownicę . Wiem , że za życia był dobrym człowiekiem bo dużo słyszałam na ten temat od rodziny np. że miał bardzo udane życie rodzinne i był szczęśliwy w związku. Pomimo , że dobrze układało mu się w życiu to był nieodpowiedzialny. Nie jeden wypadek czy kolizję z powodu padaczki spowodował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weżcie sie ludzie ogernijcie nie wiecie to sie zamknijcie!!!!! Szukacie sensacji to poszukajcie jej sobie w domu !!! Odpier***cie sie od rodziny zmarłego i dajcie im świety spokój. Ja nie wiem jak można komentować coś czego sie nie jest pewnym??? Pomyślcie 500 razy zanim coś napiszecie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokaż mi człowieku papiery że miał padaczke alkocholowa? Zamknijcie te ryje!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baranem to ty jesteś idioto znam jego cała rodzine jakby zus dał mu rente to by tego nie było nie wiesz to zamknij ta morde bo inaczej pogadamy !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
weżcie sie zamknijcie , tak spowodował to wedlug ciebie dlaczego nie zabrali mu prawa jazdy? od lat sadzil sie z zusem jakby mu dali rente to by tego nie było dzieci stracily ojca a wy sie wszyscy ogarnijcie !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ma Zus do tego?? czy renciści nie mają prawa do prowadzenia samochodu. Jeżeli ktoś jest tak poważnie chory nie powinien siadać za kółkiem, żeby narażać rodzinę..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dorota napisał:
weżcie sie zamknijcie , tak spowodował to wedlug ciebie dlaczego nie zabrali mu prawa jazdy? od lat sadzil sie z zusem jakby mu dali rente to by tego nie było dzieci stracily ojca a wy sie wszyscy ogarnijcie !!!!!
co za głupoty piszesz..CO MA ZUS DO TEGO ? JAKBY MIAŁ RENTĘ TO BY NIE JECHAŁ AUTEM?????? stek bzdur...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...